4820P-1-105
Bourns
Array/Network Resistor - Isolated - Metal Glaze/thick Film - 1.6W - 1Mohm - 50V - 2% - 100ppm/°C - Surface Mount - 2254
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +