4816P-1-220LF
Bourns
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 1.28W A±250ppm/A°C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 4816P1220LF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    4816P-1-220LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Number of Terminals:
    16
  • Power Rating:
    1.28 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    22 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C