3339P-1-502LF
3339P-1-502LF
Bourns
有存货: 0
起订量: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3339P-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 4(Elec)Turn (7.62 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
不符合 RoHS 规定
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3339P1502
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3339P-1-502
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    4(Elec) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.35 x 7.62 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
有存货: 46
可立即发货 Buy all 46 in-stock or the regular minimum order quantity of 50