CRSL1A250VG4M9
Oslo Switch
Rocker Switch - SPST - Off-On - 20A 125V (AC), 14A 14V (DC) - Concave Actuator - 250VAC Green Neon - O - Marking - Quick Conne ...
符合 RoHS 规定
包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Rocker Switch - SPST - Off-On - 20A 125V (AC), 14A 14V (DC) - Concave Actuator - 250VAC Green Neon - O - Marking - Quick Connect 0.250" (6.3mm).