- G5V-13-DC12
G5V-13-DC12
Omron Electronics
General Purpose Relay - SPDT (1 Form C) - 12VDC 12.5mA Coil - Contact Rating 1A - Through Hole - PC Pin.
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Certificate of Compliance Guarantee
描述