- G2R-2-DC12
G2R-2-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 5A DPDT(29x13x25.5)mm THT
描述
Search Keywords: G2R2DC12
供应商:Omron Electronics
部件编号:G2R-2-DC12
Alias/AKA:G2R2DC12BYOMI
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:DPDT10703
Maximum Current Rating:5 A
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:275 Ohm