D12K250E
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 12W -A (+/-) 260ppm/AC - 250 Ohms
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BOX 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: D12K250E
  • 供应商:
    Ohmite
  • 部件编号:
    D12K250E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    12 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    250 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C