SRF1260-220M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH/88uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A/1.84A 45.1mOhm/172mOhm DCR T/R
描述 +
Search Keywords: SRF1260220M
  • 部件编号:
    SRF1260-220M
  • Inductance:
    22,88 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    3.7,1.84 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.0451,0.172 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C