SRF0905A-500Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 50uH 1.5kOhm 1kHz 800mA 320mOhm DCR SMD Automotive T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SRF0905A500Y
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    SRF0905A-500Y
  • Единица измерения:
  • Dimension:
    9.5mm x 6.3mm x 5.3 mm