SRF0504-351Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 5 x 5.2 x 4.8mm - 1.1 uH - 350 Ohm - 100K Hz - 2 A - 40m Ohm - Mounting style SMD/SMT.
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SRF0504351Y
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SRF0504-351Y
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Configuration:
    Dual
  • Family:
    SRF0504
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.8mm