SMCJ6.5CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 6.5V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
描述 +
Search Keywords: SMCJ65CA
  • 部件编号:
    SMCJ6.5CA
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    11.2 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    133.9 A