- SMCJ100CA
描述
TVS Diode Single Bi-Dir 100V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
Search Keywords: SMCJ100CA
规格
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
供应商:Bourns
部件编号:SMCJ100CA
计量单位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541100070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Maximum Peak Pulse Current:9.3 A
Configuration:Single
Maximum Clamping Voltage:162 V