SMAJ160CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 160V 400W 2-Pin SMA
描述 +
Search Keywords: SMAJ160CA
  • 部件编号:
    SMAJ160CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    1.5 A
  • Family:
    CD214A-T160CA
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    259 V