SDR0805-5R6ML
Bourns
Inductor Power Wirewound 5.6uH 20% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 3.5A 40mOhm DCR T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: SDR08055R6ML
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    SDR0805-5R6ML
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    5.6 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    3.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    40 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C