CI160808-4N7D
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 4.7nH 5% 100MHz 9Q-Factor Alumina Ceramic 450mA 170mOhm DCR 0603 T/R
描述 +
Search Keywords: CI1608084N7D
  • 部件编号:
    CI160808-4N7D
  • Inductance:
    4.7 nH
  • Tolerance:
    5 %
  • Maximum DC Current:
    450 mA
  • Maximum DC Resistance:
    170 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C