78F820J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 82uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 175mA 3.6Ohm DCR AXL Bag
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 78F820JRC
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    78F820J-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    82 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    3.6 Ohm
  • Maximum DC Current:
    175 mA