4610X-102-101LF
Bourns
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.25W A±100ppm/A°C ISOL Conformal Coated 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
描述 +
Search Keywords: 4610X102101LF
  • 部件编号:
    4610X-102-101LF
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    5
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C