3386P-1-203LF
3386P-1-203LF
Bourns
有存货: 1,000
起订量: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3386P-1-203
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
描述 +
Search Keywords: 3386P1203
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3386P-1-203
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C