3329H-1-501LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: 3329H1501LF
  • 供应商:
    Bourns
  • 部件编号:
    3329H-1-501LF
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.57 x 6.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C