3296Y-1-253LF
3296Y-1-253LF
Bourns
有存货: 2,200
起订量: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3296Y-1-253
Bourns
Res Cermet Trimmer 25K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
描述 +
Search Keywords: 3296Y1253
  • 供应商:
  • 部件编号:
    3296Y-1-253
  • 计量单位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Resistance Value:
    25 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C