S-1170B33UC-OTSTFG
ABLIC Inc
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 6-Pin(5+Tab) SOT-89 T/R
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +
Search Keywords: S1170B33UCOTSTFG
  • 供应商:
    ABLIC Inc
  • 部件编号:
    S-1170B33UC-OTSTFG
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Line Regulation:
    0.3 %/V
  • Accuracy:
    ±1 %
  • Load Regulation:
    100 mV
  • Dimension:
    4.5 x 2.5 x 1.5 mm