TPS3000-24
TDK-Lambda
AC-DC - 350-528VAC 3 phase - Output 24V 133.3A - 3200W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +