RSEG-20R5
TDK-Lambda
Power Line EMC Filter - 250VAC - 0.5A - PCB Mount - 20 x 32mm Footprint
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +