PXG-M20-24WS12
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 20W - Vin: 9 to 36V - Vout: 12V - PCB Thru-Hole - 1.6"x1"
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +