PXD10-24WS05
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 10W - Vin: 9 to 36V - Vout: 5V - PCB Thru-Hole - 2"x1"
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +