PXC-M06-48WD15-A
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 6W - Vin: 18 to 75V - Vout: ±15V - PCB Thru-Hole
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +