PXC-M03-48WS24-A
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 3W - Vin: 18 to 75V - Vout: 24V - PCB Thru-Hole
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +