PH300A280-48
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 302.4W - Vin: 200 to 425V - Vout: 48V - PCB Thru-Hole
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +