PFE1000FA-28/T
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 1008W - 28VDC - Input: 85 to 265 VAC - 160x100x13.4mm - 3.3mm Mounting Holes
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +