DRB15-24-1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 15W - 24 VDC - Input: 85 to 264VAC
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +