CC10-1203SF-E
TDK-Lambda
The CC10-1203SF-E is a 10W-class, single-output, isolated DC-DC converter that provides a regulated 3.3V output from a 9V to 1 ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
The CC10-1203SF-E is a 10W-class, single-output, isolated DC-DC converter that provides a regulated 3.3V output from a 9V to 18V input.