CKCA43C0G1H220K100AA
CKCA43C0G1H220K100AA
TDK Corporation
em estoque: 0
MIN ORDEM: 2 000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CKCA43C0G1H220K
TDK Corporation
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 1206 SMD 4 Capacitor 125°C T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: CKCA43C0G1H220K
  • fornecedor:
  • Número do item:
    CKCA43C0G1H220K
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Family:
    CKCA43
  • Dimension:
    3.2 x 1.6 x 1 mm
  • Capacitance Value:
    22 pF