C3216X7R2J103K115AA
TDK Corporation
Cap Ceramic 0.01uF 630V X7R 10% SMD 1206 125°C T/R
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: C3216X7R2J103K115AA
  • fornecedor:
    TDK Corporation
  • Número do item:
    C3216X7R2J103K115AA
  • HTS:
    2000
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Voltage:
    630 VDC
  • Package/Case:
    1206
  • Tolerance:
    10 %