0603J1002P20BCT
Syfer / Knowles
Ceramic Chip Capacitor - 2.2pF ±0.10pF - 100VDC - CG0/NP0 - 0603 - Tape&Reel
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +