0603J1001P80CCT
Syfer / Knowles
Ceramic Chip Capacitor - 1.8pF ±0.25pF - 100VDC - CG0/NP0 - 0603 - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +