- TE30A4803C01
TE30A4803C01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.63A 30W
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Descrição
Search Keywords: TE30A4803C01
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:SL Power / Advanced Energy
Número do item:TE30A4803C01
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
250 -
Dimension:95.5 x 54 mm