- TE10A0503F01
TE10A0503F01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 5V 2A 10W
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Descrição
Search Keywords: TE10A0503F01
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:SL Power / Advanced Energy
Número do item:TE10A0503F01
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
250 -
Dimension:84 x 47 x 31 mm