- CENB1040A2403F01
CENB1040A2403F01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Adapter - Desktop - 40.8 Watts: 24V @ 1.7A - IEC 320-C14 Inlet
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: CENB1040A2403F01
fornecedor:SL Power / Advanced Energy
Número do item:CENB1040A2403F01
1 -
AC Input Current - Maximum:1.1A at 100Vac
Dimension:101.0 x 61.0 x 34.0 mm