Search Keywords: CENB1010A2403B01
  • Número do item:
    CENB1010A2403B01
  • AC Input Current - Maximum:
    0.27A at 100Vac
  • CoC Tier:
    No
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    84.0 x 47.0 x 32.3 mm