Search Keywords: CENB1010A1203B01
  • Número do item:
    CENB1010A1203B01
    1
  • Adapter Color:
    Black
  • Dimension:
    84.0 x 47.0 x 32.3 mm
  • AC Input Current - Maximum:
    0.27A at 100Vac