Search Keywords: DR2260A20V
  • Número do item:
    DR2260A20V
    EAR99
    10
  • Output Type:
    AC
  • Maximum Output Voltage:
    600 V
  • Maximum Output Current:
    20 A
  • Output Device:
    Triac
  • Input Type:
    AC,DC
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    133.8 x 22.5 x 91.9 mm