Search Keywords: DR2220D30U
  • Número do item:
    DR2220D30U
    EAR99
    20
  • Output Type:
    DC
  • Maximum Output Voltage:
    200 V
  • Maximum Output Current:
    30 A
  • Output Device:
    Photocoupler
  • Input Type:
    DC
  • Input Voltage:
    32 V
  • Circuit Arrangement:
    N/A
  • Dimension:
    116.5 x 22.5 x 93.2 mm