REC3.5-1212SRW/R10/A/CTRL/
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 3.5W - Input: 9 to 18 VDC - Output: 12VDC - 10kV Isolation - CTRL Pin - DIP24
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Tube 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +