REC3-483.3SRWZ/H6/A/M/X2
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 3W - Input: 18 to 72VDC - Output: 3.3VDC - 6kV Isolation - Metal Case - DIP24
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +