REC20-483.4S
RECOM
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.4V 5A 20W 6-Pin Tube
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +