- 742W-15/20
742W-15/20
Qualtek Electronics
Conn Power RCP 12 POS ST Panel Mount 12 Terminal 4 Port
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 742W1520
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Qualtek Electronics
Número do item:742W-15/20
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
100 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:RCP
Number of Contacts:12
Termination Method:N/A
Maximum Voltage Rating:250 V
Maximum Current Rating:15 A