- 739W-X2/20
739W-X2/20
Qualtek Electronics
Conn Power F 3 POS IDT ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 739WX220
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Qualtek Electronics
Número do item:739W-X2/20
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
100 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:F
Number of Contacts:3
Termination Method:IDT
Maximum Voltage Rating:125 V
Maximum Current Rating:20 A
Operating Temperature:-40 to 70 °C