- 716W-15/10
716W-15/10
Qualtek Electronics
Conn Power F 3 POS Solder ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 716W1510
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Qualtek Electronics
Número do item:716W-15/10
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
5000 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:F
Number of Contacts:3
Termination Method:Solder
Maximum Voltage Rating:250 VAC
Maximum Current Rating:15 A
Operating Temperature:-40 to 70 °C