- 10PCV2475
10PCV2475
Sensata / Crydom
Relevador de estado solido 600V - Prop.Contr.SSR 240Vac/75A 2-10Vdc
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
EACH Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 10PCV2475
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Sensata / Crydom
Número do item:10PCV2475
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490080
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
10 -
Output Type:AC
Maximum Output Voltage:240(RMS) V
Maximum Output Current:75(RMS) A
Output Device:N/A
Input Type:DC
Input Voltage:10 V
Mounting:Screw
Circuit Arrangement:N/A
Dimension:58.4 x 45.7 x 22.9 mm