FJH-15-D-06.61-4
Samtec
Cable Ffc/fpc 15POS 0.5MM 6.61"
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +